Dlaczego warto wybrać odkurzacz centralny?

Sprawdź dlaczego warto zainstalować w Twoim domu odkurzacz centralny aeroVac.

Odkurzacz centralnych jest łatwym w instalacji i niedrogim elementem wyposażenia domu jednorodzinnego.

Kliknij na podstawowe tytuły korzyści w menu po prawej stronie, aby dowiedzieć się więcej o każdej z nich.

Warto zamontować instalacje na etapie budowy domu, kiedy montaż nie kosztuje dużo, a w przyszłości pozwoli na wygodną eksploatację systemu. Jeśli z jakiegoś powodu, nie będziesz mógł go wyposażyć w jednostkę centralna, może on spokojnie czekać na lepsze czasy, będąc niewidocznym i dyskretnie ukrytym w ścianach domu.

Łatwa obsługa i wygoda

Używanie odkurzacza centralnego jest łatwiejsze od innych rozwiązań. Nie trzeba podłączać urządzenia do prądu, montować zestawu do sprzątania, przenosić odkurzacza z pokoju do pokoju.

Po prostu wkładasz rurę giętką do gniazdka w ścianie i zaczynasz sprzątać.

Odkurzacz centralny, to również dodatkowe udogodnienia, np. automatyczne szufelki - urządzenia instalowane na poziomie podłogi w kuchni lub przedsionku, które pozwalają podmiatać w nie zwykłą miotłą kurz i piasek, bez konieczności sięgania po standardową szufelkę lub zestaw do sprzątania. Zassane w ten sposób powietrze poprzez sieć przewodów przesyłane jest do jednostki centralnej, a następnie po oczyszczeniu wydmuchane na zewnątrz domu.

Wydajność odkurzacza centralnego pozwala na dużo dokładniejsze sprzątanie, które trwa o wiele krócej. Kurz i piasek zostaje bezpowrotnie zassany nie tylko z powierzchni dywanu, ale również z pod niego.

Zdrowie

Odkurzacz centralny oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Wreszcie alergicy mogą sobie pozwolić na głęboki zdrowy oddech.

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy jak szkodliwe dla zdrowia mogą być alergeny zawarte w domowym kurzu. Średnio w domu w ciągu roku zbiera się od 20 do 40 kg kurzu. W domu wyposażonym w odkurzacz centralny nie będziesz więcej recyrkulował powietrza z kurzem w trakcie sprzątania. Pozbędziesz się go raz na zawsze.

Wartość inwestycji

Odkurzacz centralny to jeden z niewielu produktów wyposażenia domu, który nie traci na wartości po dokonaniu zakupu. W przyszłości, kupujący z zapłaci cenę poniesioną za montaż instalacji centralnego odkurzania, doceniając koszty poniesione na etapie budowy.

Masz
Pytania?

  • Infolinia 22 615-80-90
  • Aby uzyskać odpowiedzi na pytania,
    prosimy o telefon lub e-mail.
  • Napisz do nas