Czy odkurzacz centralny posiada filtry?

Tak, odkurzacze centralne aeroVac filtrują powietrze, zanim wydmuchają je na zewnątrz domu.

Jednostki cykloniczne stosują zaawansowane filtry wykorzystujące siły odśrodkowe, które dodatkowo wspierane są filtrami elektrostatycznymi.

Jednostki typu split, dodatkowo posiadają filtr włosów. Włosy są zanieczyszczeniami bardzo trudnymi w separacji, więc specjalne filtry docenią zarówno posiadacze zwierząt jak i właściciele domów wyłożonych wykładzinami dywanowymi.

Tańsze jednostki używają jako filtrów worków odwróconych. Pomimo ich zdolności do samooczyszczania, czasami trzeba je otrzepać. Nie jest to popularna cecha. Doceń, że uprzedzamy cię o tym przed zakupem odkurzacza centralnego. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która o tym mówi otwarcie. Materiały naszych worków odwróconych są wykonane z najlepszych surowców (Micro-tex lub DuPont Teflon). Aby uczynić życie łatwiejszym, jako jedyni oferujemy opcję zamontowania do jednostki centralnej papierowego worka na śmieci, który jest jednocześnie bardzo dokładnym filtrem. Ponieważ worek jest bardzo dużej pojemności, w przeciętnym domu będzie konieczność jego wymiany około 2 razy do roku. Zawsze masz wybór worek odwrócony lub jednorazowy worek papierowy.

Masz
Pytania?

  • Infolinia 22 615-80-90
  • Aby uzyskać odpowiedzi na pytania,
    prosimy o telefon lub e-mail.
  • Napisz do nas