Zasada działania odkurzacza centralnego

Nie słyszysz silnika ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu.

Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne – połączone z jednostka centralna niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używasz podobnie do zestawu, który znasz z odkurzaczy przenośnych.

Kiedy włożysz rurę giętką do najbliższego gniazda ssawnego, system zalacza sie automatycznie, a ty jesteś gotów do sprzątania ... dokładnie, cicho i efektywnie.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest zdecydowanie skuteczniejsze niż przy użyciu systemów przenośnych, gdyż urządzenie stacjonarne wytwarza dużo większe podciśnienie i przepływ powietrza, a wąż jest dużo lżejszy i łatwiejszy w użyciu niż przenośny odkurzacz podłączony do gniazdka elektrycznego, który trzeba za sobą przeciągać z pokoju do pokoju.

Jeśli jesteś na etapie budowy domu, gorąco namawiamy na wykonanie instalacji centralnego odkurzania właśnie teraz. Koszty materiałów instalacyjnych nie są wysokie, a sprawny instalator np. centralnego ogrzewania zamontuje je w ciągu jednego dnia. Jeśli chcesz aby system zainstalował nasz autoryzowany przedstawiciel, wybierz go z naszej strony WWW z zakładki: Sieć sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi elementami systemu.

Masz
Pytania?

  • Infolinia 22 615-80-90
  • Aby uzyskać odpowiedzi na pytania,
    prosimy o telefon lub e-mail.
  • Napisz do nas