W-wa, ul. Tomaszowska 2
Pn - Pt, 8:00 - 16:00
22 290 42 56
Darmowa dostawa od 500 zł

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA

Dodatkowe akcesoria do sprzątania i ssawki

Gdy chodzi o codzienne obowiązki – jak sprzątanie – największe znaczenie mają najmniejsze rzeczy. Jeżeli chcemy sobie ułatwić codzienne porządki, nie możemy zapomnieć o odpowiednich akcesoriach do sprzątania. Wykonane z trwałych materiałów, niezawodne, zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, a do tego stylowe akcesoria do sprzątania kupisz bez konieczności wychodzenia z domu w naszym sklepie internetowym aeroVac.

Dobrze dobrane akcesoria do sprzątania nie tylko zapewnią łatwość i wygodę przeprowadzanych czynności sprzątających, ale również w sposób znaczący przyczyniają się do wzrostu standardu higieny. Nasze rozwiązania znajdują przychylność klientów zarówno w obiektach przemysłowych, publicznych, jak i przestrzeniach prywatnych.

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA
VROOM - ZWIJANY WĄŻ GIĘTKI

Ssawka Mop

Odkurzacz centralny pozwala na zastosowanie szeregu dodatkowych akcesoriów do sprzątania ułatwiających porządki oraz utrzymanie domu w czystości.

Odkurzacz centralny aeroVac oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu, w rezultacie tego alergicy mogą wreszcie pozwolić sobie na głęboki i przede wszystkim zdrowy oddech.

Odkurzacze centralne w połączeniu z dedykowanymi akcesoriami do sprzątania dają niespotykaną wygodę użytkowania i łatwość utrzymania domu w czystości. Najczęściej wykorzystywane automatyczne szufelki, zamontowane w przedsionku i w kuchni pozwalają na łatwe podmiatanie zanieczyszczeń bez konieczności sięgania po wąż elastyczny do sprzątania. Najnowsze systemy Flex-in, umożliwiające chowanie węża do sprzątania w ścianie, pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie sprzątania bez konieczności wkładania węża giętkiego do gniazda ssawnego. Podsumowując: wąż jest zawsze gotowy do sprzątania i czeka ukryty za klapką gniazdka ssawnego.

Odkurzacze centralne generują zdecydowanie większe podciśnienie i przepływ powietrza...

…w porównaniu do systemów przenośnych, dzięki temu mogą wykorzystywać ssawki ze szczotkami obrotowymi napędzanymi pędem zasysanego powietrza, jak i standardowe ssawki do sprzątania podłóg lub dywanów, ale o większej powierzchni, dla szybszego i dokładniejszego sprzątania.

Akcesoria do sprzątania

A może nowoczesny i energooszczędny rodzaj wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła? Zajrzyj tutaj.