W-wa, ul. Tomaszowska 2
Pn - Pt, 8:00 - 16:00
22 290 42 56
Darmowa dostawa od 500 zł
Odkurzacze centralne aeroVac. Poznaj nas!

ODKURZACZE CENTRALNE AEROVAC

SYSTEM WĘŻA CHOWANEGO

Sense by Sistem Air to nowy system węża chowanego w ścianie do odkurzaczy centralnych. Praktyczny i mocny jak żaden inny. To zupełnie nowy standard sprzątania.

Sense System - system chowanego węża odkurzacza centralnego
Odkurzacze centralne. Dlaczego warto? Fakty i mity

DLACZEGO WARTO?

Odkurzacz centralny aeroVac oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Wreszcie alergicy mogą sobie pozwolić na głęboki zdrowy oddech.

FAKTY I MITY O ODKURZACZACH CENTRALNYCH

Zapoznaj się z listą kilku pytań i odpowiedzi, które zadają sobie najczęściej osoby zainteresowane odkurzaczem centralnym. Jest wiele mitów związanych z tym urządzeniem. Mamy nadzieję, że ta lektura rozwieje wszystkie wątpliwości.
Fakty i mity o odkurzaczach centralnych

SPOSÓB NA EFEKTYWNE SPRZĄTANIE

Projekt instalacji odkurzacza centralnego

PROJEKT I WYCENA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy pomocą oraz doradztwem w zakresie instalacji centralnego odkurzacza. Bardzo chętnie zaprojektujemy od podstaw instalacje w Państwa budynku.

SYSTEM FLEXIN

System Flexin pozwala na schowanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu do wewnątrz instalacji centralnego odkurzania, dzięki czemu użytkownik ma do niego dostęp bez konieczności jego przenoszenia z gniazda do gniazda.
Poznaj nas i system Flex-in

Odkurzacze aeroVac to czysty i zdrowy dom

Flisy 2

BEZPRZEWODOWY UCHWYT Flisy 2

Najbardziej zaawansowane na świecie bezprzewodowe włączanie / wyłączanie systemów centralnego odkurzania. Uniwersalna i wytrzymała rączka, którą możemy ładować w każdym momencie poprzez kabel USB. 

Odkurzacze centralne - zasada działania i montaż

Odkurzacz centralny, to synonim wygody sprzątania i łatwości utrzymania domu w czystości. Działa szybciej i skuteczniej od systemów przenośnych. Utrzymuje dom wolny od drobin kurzu, roztoczy oraz innych szkodliwych dla zdrowia alergenów.
Odkurzacz przemysłowy. Poznaj nas!

Wygoda i łatwość obsługi

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA

Zestaw do sprzątania to popularna nazwa kompletu akcesoriów, niezbędnych do użytkowania odkurzacza centralnego.

MATERIAŁY INSTALACYJNE

Prawidłowo wykonana instalacja, przy wykorzystaniu oryginalnych elementów systemu, jest w pełni zabezpieczona przed ryzykiem zapchania.

MATERIAŁY INSTALACYJNE ODKURZACZA
Poszukujesz ciepłomierzy lub wodomierzy? Sprawdź tutaj.