W-wa, ul. Tomaszowska 2
Pn - Pt, 8:00 - 16:00
22 290 42 56
Darmowa dostawa od 500 zł

System węża chowanego
- Komfort centralnego odkurzania

Sense by Sistem Air to nowy system węża chowanego w ścianie do odkurzaczy centralnych. Praktyczny i mocny jak żaden inny. To zupełnie nowy standard sprzątania.

Nowa generacja systemu węża chowanego w ścianie Sense

Szuflada na akcesoria do odkurzacza centralnego

Odkurzanie może być czasochłonne i męczące, zwłaszcza gdy trzeba ciągle nosić ciężki odkurzacz po domu i walczyć z plątaniną przewodów. Ale co, gdyby istniał sposób, aby uczynić to zadanie łatwiejszym, wygodniejszym i bardziej efektywnym?

System węża chowanego w ścianie Sense System to innowacyjne rozwiązanie, które zmieni sposób sprzątania na zawsze. Dzięki specjalnie przygotowanej instalacji ssawnej nie ma potrzeby noszenia i chowania węża ssącego – można go wyciągnąć z instalacji, a po sprzątaniu, w bardzo łatwy sposób schować z powrotem! Wąż odkurzacza praktycznie sam chowa się do instalacji bez dodatkowych mechanizmów i urządzeń. Jest to możliwie dzięki potężnej sile ssania wytwarzanej przez odkurzacze centralne. To naprawdę proste! Jedyne, co jest potrzebne to szuflada na ulubione akcesoria do odkurzacza centralnego.

Nie czekaj dłużej i sięgnij po nowoczesne rozwiązanie, które uczyni Twoje codzienne sprzątanie łatwiejszym i wygodniejszym. System węża chowanego w ścianie Sense to inwestycja, która przyniesie Ci wiele korzyści na długie lata.

Sense - wygoda i efektywność

Sense to nowy system węża chowanego. Charakteryzuje się najmniejszym gniazdem ssawnym oraz jego wykonaniem ze stali nierdzewnej lub wersją lakierowaną na biało. Drzwiczki gniazda Sense są wykonane wyjątkowo precyzyjnie, a za ich domknięcie odpowiada specjalny magnes.

Sense to system, który pozwala na przechowywanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu wewnątrz instalacji centralnego odkurzania, dzięki czemu użytkownik ma do niego wyjątkowo łatwy dostęp. Nie trzeba przenosić węża z gniazda do gniazda – po prostu czeka schowany w ścianie lub w podłodze na swoją kolej przy sprzątaniu domu. Zawsze gotów do pracy. Po sprzątaniu podciśnienie generowane przez jednostkę centralną wciąga go z powrotem do instalacji.

Zaprojektowany, aby wyrazić swoją osobowość

To nie jest zwykłe gniazdko ssawne – Sense to mebel pod każdym względem. Wykończenia pokrywy w dyskretny sposób wzbogacają otoczenie.
Dzięki specjalnej powierzchni gniazda ssawnego, można go pomalować na dowolny kolor dostosowując do wystroju wnętrza.

Pokrywa gniazda ssawnego stalowa
Pokrywa gniazda ssawnego stalowa
Pokrywa gniazda ssawnego biała
Pokrywa gniazda ssawnego biała
Pokrywa gniazda ssawnego do malowania
Pokrywa gniazda ssawnego do malowania

Sense stawia na jakość wykończenia systemu węża chowanego

Otwieranie jest ułatwione dzięki możliwości otwarcia klapki do 180°. System utrzymuje pokrywę na miejscu podczas używania odkurzacza centralnego i delikatnie ją zamyka, aż do aktywacji zamknięcia magnetycznego.

8 mm grubości pokrywy gniazda ssawnego
– to odpowiedź Sense System na potrzeby użyteczności, wygody i estetyki.

Cztery regulowane otwory do mocowania płyty montażowej w ścianie pozwalają skorygować wszelkie niewspółosiowości podczas instalacji.

Najcieńsza płyta montażowa gniazda ssawnego

Zobacz jak to działa w Sense system

Innowacyjne badania doprowadziły Sistem Air do efektów, które jeszcze nigdy nikomu się nie udały.
Zbudowano najcieńszą płytę montażową na świecie, którą można zamontować nawet tam, gdzie dostępne miejsca są ograniczone, umożliwiając montaż na ścianach z płyt gipsowo-kartonowych, ściankach działowych, drewnie i konstrukcjach prefabrykowanych. Głębokość zabudowy płyty montażowej systemu węża choanego Sense jest porównywalna z płytą montażową standardowego gniazda ssawnego.

Wymiary płyty montażowej Sense System

Prosta i szybka instalacja systemu węża chowanego w ścianie

Włączaj i wyłączaj bezprzewodowo

OPCJA

Możesz uczynić swój wąż bezprzewodowym
instalując moduł radiowy bezpośrednio w płycie montażowej Sense System

Instalacja modułu radiowego w Sense System 1

Odkręć i wyjmij moduł Sense

Instalacja modułu radiowego w Sense System 2

Włóż odbiornik do miejsca do tego przeznaczonego i wykorzystaj miejsce dostępne na połączenia elektryczne

Instalacja modułu radiowego w Sense System 3

Ponownie przykręć moduł Sense

Moduł radiowy w płycie montażowej Sense System węża chowanego
Sense System węża chowanego