ODKURZACZ CENTRALNY
- DLACZEGO WARTO?

Odkurzacz centralny aeroVac to czysty i zdrowy dom

Dlaczego warto?

Odkurzacz centralny aeroVac oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Dzięki temu alergicy mogą wreszcie sobie pozwolić na głęboki zdrowy oddech.

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy jak szkodliwe dla zdrowia mogą być alergeny zawarte w domowym kurzu. Średnio w domu w ciągu roku zbiera się od 20 do 40 kg kurzu. W domu wyposażonym w odkurzacz centralny nie będziesz więcej recyrkulował powietrza z kurzem w trakcie sprzątania. W rezultacie pozbędziesz się go raz na zawsze.

Spokój i cisza

Odkurzacz centralny jest bardzo prosty w obsłudze. Nie wymaga wydobywania i rozstawiania całego urządzenia. Wyjmujemy jedynie wąż ssący wraz z końcówką i od razu możemy przystąpić do sprzątania bez zbędnych przygotowań.

W pomieszczeniu, w którym sprzątamy nie słychać pracy silnika, gdyż jest on zainstalowany w pomieszczeniu gospodarczym. Powietrze zaciągane podczas sprzątania usuwane jest na zewnątrz domu, dlatego w ten sposób bezpowrotnie usuwamy z domu kurz i roztocza.

Dlaczego warto? Odkurzacz centralny aeroVac to czysty i zdrowy dom

Odkurzacz centralny - wygoda i łatwość obsługi

Używanie odkurzacza centralnego jest łatwiejsze od innych rozwiązań. Nie trzeba podłączać urządzenia do prądu, montować zestawu do sprzątania, przenosić odkurzacza z pokoju do pokoju.

Po prostu wkładasz rurę giętką do gniazdka w ścianie i zaczynasz sprzątać.

Odkurzacz centralny to również dodatkowe udogodnienia, np. automatyczne szufelki – urządzenia instalowane na poziomie podłogi w kuchni lub przedsionku, które pozwalają podmiatać w nie zwykłą miotłą kurz i piasek, bez konieczności sięgania po standardową szufelkę lub zestaw do sprzątania. Zassane w ten sposób powietrze poprzez sieć przewodów przesyłane jest do jednostki centralnej, a następnie po oczyszczeniu wydmuchane na zewnątrz domu.

Dlaczego warto? Ponieważ wydajność odkurzacza centralnego pozwala na dużo dokładniejsze sprzątanie, które trwa o wiele krócej. Dzięki temu kurz i piasek zostaje bezpowrotnie zassany nie tylko z powierzchni dywanu, ale również z pod niego. 

Odkurzacz centralny - wartość inwestycji

Odkurzacz centralny jest jedynym produktem AGD, który nie traci na wartości po dokonaniu zakupu. W przyszłości, kiedy będziesz sprzedawał swój dom, kupujący z chęcią zapłaci cenę poniesioną za montaż instalacji centralnego odkurzania w Twoim domu.

Poznaj odkurzacze aerovac

Połączenie rekuperacji i odkurzacza centralnego Blog

Połączenie rekuperacji i odkurzacza centralnego. Jak mieszkać zdrowo?

Jeśli szukasz rozwiązań, które kompleksowo zadbają o Twoje samopoczucie i podniosą standard życia, rozważ połączenie rekuperacji i odkurzacza centralnego. Te dwa systemy doskonale się uzupełniają, oferując szereg korzyści zarówno dla zdrowia, jak i dla samego budynku.

Czytaj więcej →
Jak zadbać o swój odkurzacz centralny: Poradnik konserwacji Blog

Jak zadbać o swój odkurzacz centralny: Poradnik konserwacji

Zadbaj o długowieczność swojego odkurzacza centralnego dzięki regularnej konserwacji. Sprawdź nasz poradnik, który krok po kroku pokazuje, jak utrzymać system w doskonałym stanie. Od opróżniania pojemnika na kurz po kontrolę silnika – wszystko, co musisz wiedzieć, aby cieszyć się efektywnym odkurzaniem przez lata.

Czytaj więcej →
Moc centralnych odkurzaczy przemysłowych aeroVac Blog

Moc centralnych odkurzaczy przemysłowych aeroVac

Centralne odkurzacze przemysłowe są potężnymi systemami odkurzającymi zaprojektowanymi do obsługi dużych przestrzeni takich jak fabryki, warsztaty, hotele, szkoły szpitale czy duże budynki komercyjne. Oferują one znacznie większą moc i wydajność w porównaniu do standardowych odkurzaczy domowych czy komercyjnych, a ich projektowanie jest dostosowane do ciągłej i intensywnej pracy nawet przez …

Czytaj więcej →
A może nowoczesny i energooszczędny rodzaj wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła? Zajrzyj tutaj.