System węża chowanego w ścianie do odkurzaczy centralnych

System węża chowanego w ścianie do odkurzaczy centralnych

W artykule:

Udostępnij:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Email

Systemy odkurzaczy centralnych są ciągle udoskonalane. Ich głośną pracę możemy między bajki włożyć, a bieganie po całym domu z długim i ciężkim wężem to także mit.

Nowoczesne odkurzacze centralne takie jak dostępne w aeroVac, posiadają możliwość zamontowania węża chowanego bezpośrednio w ścianie. Starsze modele tej funkcji nie posiadały, co wiązało się z uciążliwym czasami wpinaniem do gniazda ssawnego długiego węża i chodzenia z nim po domu lub co gorsza jakimś inny dużym obiekcie, w którym jednostka była zamontowana.

Wygodne odkurzanie z wężem chowanym w ścianie

Sense System to nowa definicja sprzątania, która sprawia, że odkurzanie staje się czystą przyjemnością. System węża chowanego Sense System to produkt wiodącego na rynku producenta centralnych jednostek sprzątających Sistem Air, dostępnych w aeroVac. System węża chowanego jest ukryty w ścianie, a dokładniej wewnątrz instalacji centralnego odkurzacza, dzięki czemu mamy do niego wygodny i łatwy dostęp w każdym momencie. Ponadto wąż jest dużo lżejszy niż ten klasyczny, który podłącza się do gniazda.

Odkurzanie to czysta przyjemność

Producent zadbał też o jego giętkość i elastyczność, a konstrukcja węża ssącego pozwala na obrót o 360st. podczas pracy, co zapobiega jego skręcaniu i zdecydowanie ułatwia i skraca czas sprzątania. Po sprzątaniu podciśnienie generowane przez jednostkę centralną wciąga go z powrotem do instalacji. Wąż odkurzacza praktycznie chowa się sam, bez dodatkowych mechanizmów i urządzeń, a to dzięki niezwykłej sile ssącej odkurzaczy centralnych, co przede wszystkim wpływa na dużą skuteczność i dokładność sprzątania takim odkurzaczem.

Wąż chowany w ścianie do odkurzacza centralnego
Wąż chowany w ścianie i podłodze do odkurzacza centralnego

Wąż może być chowany nie tylko w ścianie, ale i w podłodze pomieszczeń. Co istotne długość węża chowanego w ścianie może być dostosowana do potrzeb użytkownika, a to pozwala obsługiwać większe powierzchnie.

Estetyka systemu też odgrywa ważną rolę

Poza funkcjonalnością systemu węża chowanego charakteryzuje się niepozornym i dyskretnym, bo najmniejszym gniazdem ssawnym. Gniazdo jest wykonane ze stali nierdzewnej albo w wykończeniu lakierowanym na biało. Jest to uniwersalne wykończenie, a jeżeli nie odpowiada nam taki kolor, możemy śmiało pomalować je na dowolny kolor odpowiadający wykończeniu wnętrza.

Drzwiczki gniazd Sense
Drzwiczki gniazd Sense

Drzwiczki gniazda Sense są estetycznie wykonane i otwierają się w zakresie do 180st., a co ważniejsze podczas gdy wąż jest wyciągnięty system utrzymuje pokrywę/klapkę na miejscu. A po wciągnięciu rury ssawnej klapka delikatnie się zamyka i zostaje aktywowane zamknięcie magnetyczne, które zabezpiecza gniazdo przed nieumyślnym otwarciem.

Kompatybilne systemy węża chowanego w ścianie

Systemy sprzątające z funkcją węża chowanego w ścianie są w ciągłej sprzedaży w aeroVac. Firma posiada różne modele odkurzaczy centralnych dwóch renomowanych producentów SistemAir i VacuMaid, a wszystkie są kompatybilne z systemem węża chowanego Sense System.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Email

Social Media aeroVent

Najchętniej czytane

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj nasz Newsletter

Nie lubimy spamu, więc od nas go nie dostaniesz.

Odkurzacze centralne

Warto przeczytać

Połączenie rekuperacji i odkurzacza centralnego Blog

Połączenie rekuperacji i odkurzacza centralnego. Jak mieszkać zdrowo?

Jeśli szukasz rozwiązań, które kompleksowo zadbają o Twoje samopoczucie i podniosą standard życia, rozważ połączenie rekuperacji i odkurzacza centralnego. Te dwa systemy doskonale się uzupełniają, oferując szereg korzyści zarówno dla zdrowia, jak i dla samego budynku.

Czytaj więcej →
Jak zadbać o swój odkurzacz centralny: Poradnik konserwacji Blog

Jak zadbać o swój odkurzacz centralny: Poradnik konserwacji

Zadbaj o długowieczność swojego odkurzacza centralnego dzięki regularnej konserwacji. Sprawdź nasz poradnik, który krok po kroku pokazuje, jak utrzymać system w doskonałym stanie. Od opróżniania pojemnika na kurz po kontrolę silnika – wszystko, co musisz wiedzieć, aby cieszyć się efektywnym odkurzaniem przez lata.

Czytaj więcej →
Moc centralnych odkurzaczy przemysłowych aeroVac Blog

Moc centralnych odkurzaczy przemysłowych aeroVac

Centralne odkurzacze przemysłowe są potężnymi systemami odkurzającymi zaprojektowanymi do obsługi dużych przestrzeni takich jak fabryki, warsztaty, hotele, szkoły szpitale czy duże budynki komercyjne. Oferują one znacznie większą moc i wydajność w porównaniu do standardowych odkurzaczy domowych czy komercyjnych, a ich projektowanie jest dostosowane do ciągłej i intensywnej pracy nawet przez …

Czytaj więcej →