W-wa, ul. Tomaszowska 2
Pn - Pt, 8:00 - 16:00
22 290 42 56
Darmowa dostawa od 500 zł
Odkurzacze centralne VacuMaid

Odkurzacze centalne VacuMaid

Odkurzacze centralne VacuMaid, lidera w branży technologii centralnego odkurzania, pozwolą cieszyć się czystością pomieszczeń oraz świeżością powietrza w trakcie porządków. Systemy jednostek Vacu Maid opierają się na solidnej konstrukcji amerykańskiego silnika Ametek Lamb, co w konsekwencji gwarantuje doskonałą moc.

Odkurzacze centralne Vacu-Maid usuwają kurz i alergeny z domu, co zmniejsza objawy astmy i alergii. Działanie cyklonowe oddziela drobne cząstki, wypuszczając je na zewnątrz. Wyróżnia je łatwa instalacja – w nowych lub istniejących domach. Charakteryzują się długą żywotnością silników, doskonałą filtracją i trwałą konstrukcją.

Poszczególne modele różnią się pojemnością zbiorników, liczbą gniazd oraz intensywnością przepływu powietrza.

SPOSÓB NA EFEKTYWNE SPRZĄTANIE

WYBIERZ ODKURZACZ DLA SIEBIE

Odkurzacze centralne VacuMaid Split

VacuMaid SPLIT

VacuMaid

VacuMaid SR

VacuMaid
Odkurzacz centralny VacuMaid SR
Odkurzacz centralny VacuMaid Compact

VacuMaid Compact

VacuMaid

Najistotniejszą cechą odkurzaczy centralnych, która wyróżnia je na tle konstrukcji przenośnych, jest całkowite wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza. O ile w najdoskonalszym modelu odkurzacza tradycyjnego, powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wydmuchiwane jest z powrotem w pomieszczeniu sprzątanym, o tyle w odkurzaczach centralnych, po wstępnym oczyszczeniu, powietrze jest wydmuchiwane systemem przewodów na zewnątrz budynku. Nie trzeba przekonywać co to oznacza – powietrze którym oddychamy jest czyste, wolne od najmniejszych drobin pyłu i alergenów.

Odkurzacz centralny najczęściej montuje się w garażu, kotłowni lub piwnicy, czyli z dala od pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki temu podczas pracy słychać tylko szum powietrza zasysanego przez ssawkę.

Sprzątanie staje się prostsze, mniej czasochłonne i przyjemniejsze, niż przy użyciu odkurzacza przenośnego. Wystarczy włożyć lekki wąż ssący do gniazda zamontowanego w ścianie, aby rozpocząć odkurzanie.

Odkurzacze Vacu Maid to gwarancja bezpiecznych porządków

Poszukujesz ciepłomierzy lub wodomierzy? Sprawdź tutaj.