W-wa, ul. Tomaszowska 2
Pn - Pt, 8:00 - 16:00
22 290 42 56
Darmowa dostawa od 500 zł

Materiały instalacyjne

MATERIAŁY INSTALACYJNE ODKURZACZA

Materiały instalacyjne do systemów odkurzaczy centralnych dostarczane są przez czołowych globalnych producentów. Są dostępne zarówno w systemie metrycznym, w kolorze szarym, jako system PRO, jak i w systemie calowym, w kolorze białym. System PRO występuje w średnicach od 50 mm do 80 mm. Dostępny jest również w wygodnych w zakupie pakietach instalacyjnych, dopasowanych do różnej wielkości instalacji.

Elementy należące do obydwu systemów charakteryzują się unikalnymi cechami, które wpływają na ich przydatność do instalacji centralnego odkurzania. Są to miedzy innymi: odporność na ścieranie, małe tolerancje wymiarowe, wytrzymałość mechaniczna, kompatybilność z różnymi elementami gniazd ssawnych oraz jednostek centralnych.
Materiały instalacyjne
Materiały instalacyjne kształtki rury
Prawidłowo wykonana instalacja, przy wykorzystaniu oryginalnych elementów systemu, jest w pełni zabezpieczona przed ryzykiem zapchania.
Materiały instalacyjne to również gniazda ssawne, dostępne w wielu kształtach i kolorach, automatyczne szufelki przeznaczone do montażu w cokołach szafek kuchennych lub w ścianach przedsionków czy jadalni, a także wyrzutnie powietrza czy gniazda gospodarcze montowane w garażach lub innych pomieszczeniach gospodarczych.
Materiały instalacyjne gniazda ssawne
Materiały instalacyjne Flex In
System pozwalający na chowanie w ścianie węża giętkiego używanego do sprzątania, to też element instalacji. Jest on kompatybilny zarówno z systemem instalacyjnym szarym, jak i białym. Najnowszym rozwiązaniem systemu węża chowanego jest Sense System.

Materiały instalacyjne w sklepie aeroVac

A może nowoczesny i energooszczędny rodzaj wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła? Zajrzyj tutaj.